Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2008 / 364 pagina’s / Nederlands / 9789047700333
€ 25,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2008 / 364 pagina’s / Nederlands / 9789047700333
€ 25,95
Op voorraad
Op voorraad
Wie Bernhard Mandeville zegt, zegt De fabel van de bijen, de roemruchte titel van zijn misschien wel minst begrepen boek. Hierin zet hij zich af tegen de gedachte dat als er maar vrome paternalisten regeren, de samenleving paradijselijk wordt als een bijenkorf. Een utopie, aldus Mandeville, die alleen maar leidt tot ijzingwekkende armoede en armzaligheid.
Dit hoofdwerk van Mandeville bestaat uit de zogeheten Opmerkingen, tweeëntwintig essays die hij heeft geschreven om zijn ‘oergedicht’ De morrende korf toe te lichten. Ook opgenomen is het essay Een brief aan Dion, waarin hij zich verweert tegen een aanval van de filosoof en bisschop Berkeley, alias Dion.
| Gewicht | 681 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,2 × 14,8 × 3 cm |
| ISBN | 9789047700333 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lemniscaat |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 364 pagina's |
| Gewicht | 681 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,2 × 14,8 × 3 cm |
| ISBN | 9789047700333 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lemniscaat |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 364 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.