Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2002 / 142 pagina’s / Nederlands / 9789039108673
€ 31,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2002 / 142 pagina’s / Nederlands / 9789039108673
€ 31,95
Uitverkocht
Uitverkocht
In DE KUNST VAN HET BELEDIGEN laat Schopenhauer ons kennismaken met een uitgebreid repertoire aan hatelijkheden en verbale tirades. Onbeschaamd haalt hij uit naar filosofen, schrijvers, vrouwen, instituties, de mensheid zelf, het leven, kortom naar de hele wereld. Maar hij introduceert hiermee ook een succesvolle methode om je in het debat te verdedigen.
Een inspirerend boek van deze bekende filosoof, toegankelijk, hatelijk, maar vooral ook erg leuk.
| Gewicht | 232 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,2 × 12,8 × 1,6 cm |
| ISBN | 9789039108673 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Agora |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2002 |
| Aantal pagina's | 142 pagina's |
| Gewicht | 232 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,2 × 12,8 × 1,6 cm |
| ISBN | 9789039108673 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Agora |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2002 |
| Aantal pagina's | 142 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.