Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 1981 / 442 pagina’s / Nederlands / 9789062939824
€ 10,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 1981 / 442 pagina’s / Nederlands / 9789062939824
€ 10,95
Op voorraad
Op voorraad
In dit boek worden “capita selecta” uit de westerse filosofie geboden volgens een nieuwe opzet, nl. in de vorm van een negental dwarse doorsneden door de hoofdperioden ervan: oudheid, middeleeuwen, nieuwere en nieuwste filosofie tot op heden. Filosofische auteurs komen in meer of minder uitvoerige, in vertaling aangehaalde fragmenten zelf aan het woord om hun theorieën en opvattingen uiteen te zetten over telkens éénzelfde hoofdonderwerp. Voorop staan in dit overzichtswerk de weergave en de uitleg van de “meningen”: uitingen van kritiek worden alleen dan ingevoegd, impliciet of expliciet, indien een openlijke tegenstrijdigheid in de beweringen van een auteur aan het licht treedt. In Boek I van dit eerste deel geven 34 filosofen uit de nieuwere en nieuwste tijd hun mening over “Het bestaan van de buitenwereld”. Boek II is gewijd aan het probleem van “De ruimte”, bezien door 42 auteurs uit achtereenvolgens de Griekse en Romeinse oudheid en de nieuwere en nieuwste filosofie.
| Gewicht | 1016 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,2 × 16,5 × 3,7 cm |
| ISBN | 9789062939824 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Konstapel |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1981 |
| Aantal pagina's | 442 pagina's |
| Gewicht | 1016 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,2 × 16,5 × 3,7 cm |
| ISBN | 9789062939824 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Konstapel |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1981 |
| Aantal pagina's | 442 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.