Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2006 / 664 pagina’s / Nederlands / 9789056376956
€ 33,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2006 / 664 pagina’s / Nederlands / 9789056376956
€ 33,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Een theorie van rechtvaardigheid van John Rawls is misschien wel het meest invloedrijke werk op het gebied van moraalfilosofie en politieke filosofie uit de twintigste eeuw. Dit boek heeft niet alleen op filosofen en andere academici een onuitwisbare indruk gemaakt, maar ook buiten de universiteit op politieke essayisten, juristen, politici en mensen uit de burgerrechtenbeweging. In Nederland en Belgi peelt het tot op de dag van vandaag een voorname rol in politieke debatten over het beleid dat zou moeten worden nagestreefd in een liberaal-democratische verzorgingsstaaat.
Een theorie van rechtvaardigheid (I97I) is het hoofdwerk van Rawls. Het boek werd in 27 talen vertaald. De Nederlandse vertaling volgt de volledig herziene Harvard-editie uit 1999.
| Gewicht | 1220 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 16 × 4 cm |
| ISBN | 9789056376956 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lemniscaat |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2006 |
| Aantal pagina's | 664 pagina's |
| Gewicht | 1220 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 16 × 4 cm |
| ISBN | 9789056376956 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lemniscaat |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2006 |
| Aantal pagina's | 664 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.