Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat – Bevat onderstrepingen met potlood / Paperback / 1ste druk / 2013 / 112 pagina’s / Nederlands / 9789461059857
€ 11,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat – Bevat onderstrepingen met potlood / Paperback / 1ste druk / 2013 / 112 pagina’s / Nederlands / 9789461059857
€ 11,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Op 9 november ontvangt Jürgen Habermas de Erasmusprijs uit handen van koning Willem-Alexander. Ter gelegenheid van deze gebeurtenis verschijnt een nieuwe bundel essays van deze invloedrijke Duitse filosoof. In Een toekomst voor Europa zijn teksten verzameld die eerder gepubliceerd zijn in Duitstalige kranten en tijdschriften. We zien Habermas daarbij vooral aan het werk als betrokken intellectueel, schrijvend voor een breed publiek. De bundel bevat tevens een inleiding op Habermas’ werk, geschreven door Paul Schnabel. Jürgen Habermas (1929) geldt als een van de grootste levende filosofen. Eerder verscheen bij Boom/SUN van zijn hand Geloven en weten (2009).
| Gewicht | 188 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 14 × 1,2 cm |
| ISBN | 9789461059857 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Boom |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat – Bevat onderstrepingen met potlood |
| Opmerking | Bevat onderstrepingen met potlood |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2013 |
| Aantal pagina's | 112 pagina's |
| Gewicht | 188 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 14 × 1,2 cm |
| ISBN | 9789461059857 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Boom |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat – Bevat onderstrepingen met potlood |
| Opmerking | Bevat onderstrepingen met potlood |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2013 |
| Aantal pagina's | 112 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.