Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 6de druk / 2012 / 628 pagina’s / Nederlands / 9789035137660
€ 42,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 6de druk / 2012 / 628 pagina’s / Nederlands / 9789035137660
€ 42,95
Op voorraad
Op voorraad
Benedictus de Spinoza (1632-1677) is zonder twijfel de bekendste wijsgeer van Nederlandse bodem en behoort tot het selecte gezelschap van klassieke filosofen die gezichtsbepalend worden geacht voor de geschiedenis van het westerse denken. Maar weinig filosofen zijn zo diep verafschuwd en zozeer bewonderd. De Ethica is dan ook een opmerkelijk boek. Hoewel het is opgebouwd als een leerboek voor wiskunde, schreef Spinoza het vooral om zijn publiek dit levensdoel voor ogen te stellen: de mens moet zichzelf zijn, zich niet passief door zijn emoties laten meesleuren, maar zijn vermogens actief versterken en inzicht hebben in zichzelf en in de noodzakelijke samenhang van de wereld. Alleen dan kan een mens gelukkig worden.
De Ethica, een klassieker uit de filosofie, is nu in een voorbeeldige, tweetalige editie weer toegankelijk gemaakt.
Dr. Henri Krop, filosoof, is als docent geschiedenis van de wijsbegeerte verbonden aan de Erasmus Universiteit Rotterdam.
| Gewicht | 932 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 15 × 5,3 cm |
| ISBN | 9789035137660 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Bert Bakker |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 6de druk |
| Jaar Uitgave | 2012 |
| Aantal pagina's | 628 pagina's |
| Gewicht | 932 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 15 × 5,3 cm |
| ISBN | 9789035137660 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Bert Bakker |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 6de druk |
| Jaar Uitgave | 2012 |
| Aantal pagina's | 628 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.