Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Hardcover / 6de druk / 1981 / 774 pagina’s / Nederlands / 9789060773079
€ 10,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Hardcover / 6de druk / 1981 / 774 pagina’s / Nederlands / 9789060773079
€ 10,95
Uitverkocht
Uitverkocht
“Bertrand Arthur William Russell, 3de Graaf Russell, OM, FRS, was een Welse filosoof, historicus, logicus, wiskundige, pleiter voor sociale hervormingen, pacifist en prominente rationalist. Hoewel hij meestal werd beschouwd als Engels, omdat hij het grootste deel van zijn leven in Engeland doorbracht, werd hij geboren in Wales, waar hij ook stierf. Hij werd bekroond met de Nobelprijs voor de Literatuur in 1950 “als erkenning voor zijn gevarieerde en belangrijke geschriften waarin hij opkomt voor humanitaire idealen en vrijheid van denken.”
| Gewicht | 1123 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,3 × 15,5 × 4,7 cm |
| ISBN | 9789060773079 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Servire |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 6de druk |
| Jaar Uitgave | 1981 |
| Aantal pagina's | 774 pagina's |
| Gewicht | 1123 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,3 × 15,5 × 4,7 cm |
| ISBN | 9789060773079 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Servire |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 6de druk |
| Jaar Uitgave | 1981 |
| Aantal pagina's | 774 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.