Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1993 / 570 pagina’s / Nederlands / 9789025469634
€ 29,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1993 / 570 pagina’s / Nederlands / 9789025469634
€ 29,95
Op voorraad
Op voorraad
In dit klassiek geworden boek combineert Daniel C. Dennett inzichten uit de filosofie, psychologie en neurologie om uit te leggen hoe ons bewustzijn functioneert. Want het bewustzijn, betoogt Dennett, is geen samenhangend ‘ik’ dat de wereld om ons heen interpreteert. Het omgekeerde is het geval: onze hersenen zijn voortdurend op allerlei parallelle sporen onze zintuiglijke waarnemingen aan het verwerken, terwijl een centraal systeem daar de meest relevante informatie uit selecteert.
Hoe geeft het brein de tijd weer? Waarom zijn er kleuren? Hoe ‘maakt’ de mens een zelf? Aan de hand van deze vragen laat Daniel C. Dennett op buitengewoon heldere en leesbare manier zien dat ons bewustzijn niet de kern van ons wezen is, maar slechts het eindproduct van de ‘machine’ in onze hersenen.
| Gewicht | 830 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 15 × 3,7 cm |
| ISBN | 9789025469634 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Contact |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1993 |
| Aantal pagina's | 570 pagina's |
| Gewicht | 830 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 15 × 3,7 cm |
| ISBN | 9789025469634 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Contact |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1993 |
| Aantal pagina's | 570 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.