Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 2de druk / 2015 / 197 pagina’s / Nederlands / 9789089532589
€ 19,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 2de druk / 2015 / 197 pagina’s / Nederlands / 9789089532589
€ 19,50
Uitverkocht
Uitverkocht
De oude wijsgeren Plato en Socrates vormen de sleutels tot het gehele oeuvre van Jos Kessels en dus ook tot dit nieuwe boek. Kessels blijkt keer op keer in staat het denken en doen van deze Grieken te vertalen naar hedendaagse vraagstukken en vooral ook naar concrete dilemma’s waar tal van professionals mee te maken hebben. In Scholing van de geest richt Kessels zich op de vraag wat leiderschap eigenlijk inhoudt.
| Gewicht | 417 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 17 × 1,7 cm |
| ISBN | 9789089532589 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Boom |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2015 |
| Aantal pagina's | 197 pagina's |
| Gewicht | 417 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 17 × 1,7 cm |
| ISBN | 9789089532589 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Boom |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2015 |
| Aantal pagina's | 197 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.