Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2012 / 175 pagina’s / Nederlands / 9789461057365
€ 28,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2012 / 175 pagina’s / Nederlands / 9789461057365
€ 28,50
Uitverkocht
Uitverkocht
De mooiste gesprekken zijn filosofische gesprekken. Zij komen voort uit verwondering en roepen verwondering op. Ze verbinden mensen in een onderzoek van zichzelf en de wereld. In Spelen met betekenis laat Jos Kessels de lezer op originele wijze kennismaken met de rijkdom van het filosofische gesprek en leert hij de lezer zelf zo’n gesprek te voeren. Kessels introduceert hiertoe het zogeheten kralenspel, dat in navolging van Plato’s Ideeënleer vier niveaus van onderzoek doorloopt: waarneming, mening, redenering en inzicht. Zo biedt het spel een verrassende methodiek om kwesties en ervaringen in kaart te brengen en de weg te vinden naar het ware idee. Spelen met betekenis is een prachtig boek voor iedereen die belangstelling heeft voor de klassieke vraag naar de idee achter onze veelheid aan ervaringen.
| Gewicht | 367 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 17 × 1,7 cm |
| ISBN | 9789461057365 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Boom |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2012 |
| Aantal pagina's | 175 pagina's |
| Gewicht | 367 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 17 × 1,7 cm |
| ISBN | 9789461057365 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Boom |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2012 |
| Aantal pagina's | 175 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.