Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 5de druk / 2009 / 454 pagina’s / Engels / 9780415312806
€ 12,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 5de druk / 2009 / 454 pagina’s / Engels / 9780415312806
€ 12,95
Uitverkocht
Uitverkocht
A fruitful and insightful study of how language affects how we understand the world, this book is also an indispensable work for all those seeking to retrieve some kind of meaning in uncertain times.
| Gewicht | 507 g |
|---|---|
| Afmetingen | 19,8 × 13 × 2,5 cm |
| ISBN | 9780415312806 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Routledge |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 5de druk |
| Jaar Uitgave | 2009 |
| Aantal pagina's | 454 pagina's |
| Gewicht | 507 g |
|---|---|
| Afmetingen | 19,8 × 13 × 2,5 cm |
| ISBN | 9780415312806 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Routledge |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 5de druk |
| Jaar Uitgave | 2009 |
| Aantal pagina's | 454 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.