Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2002 / 208 pagina’s / Nederlands / 9789054873174
€ 47,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2002 / 208 pagina’s / Nederlands / 9789054873174
€ 47,95
Uitverkocht
Uitverkocht
In de hier samengebrachte postuum uitgegeven teksten van Apostel zien we dat hij de existentiële problematiek probeert aan te pakken vanuit zijn wereldbeeldenproject. Dat is ook niet verwonderlijk, want metafysica en wereldbeelden moeten uitlopen op zingeving, beleving en een ethiek. Hij gaat niet in op specifieke thema’s, maar behandelt de algemene problematiek over de globale aard van een ethiek, het probleem van het worden en de verandering en de prangende vraag “waarom is er iets en niet veeleer niets?”
De vragen worden systematisch aangepakt en daarbij worden inzichten en methodes uit de analytische filosofie (en wetenschapsgebieden) gebruikt.
| Gewicht | 369 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 15,6 × 1,4 cm |
| ISBN | 9789054873174 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | VUBPRESS |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2002 |
| Aantal pagina's | 208 pagina's |
| Gewicht | 369 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 15,6 × 1,4 cm |
| ISBN | 9789054873174 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | VUBPRESS |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2002 |
| Aantal pagina's | 208 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.