Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 5de druk / 2021 / 340 pagina’s / Nederlands / 9789029544023
€ 9,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 5de druk / 2021 / 340 pagina’s / Nederlands / 9789029544023
€ 9,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Zo sprak Zarathoestra wordt door velen, onder wie de auteur zelf, beschouwd als Nietzsches hoofdwerk, waarin hij als filosoof (en als literator) volledig tot wasdom komt. Hij laat zijn ideeën verwoorden door de Perzische profeet Zarathoestra, die na jaren van meditatie van de berg is neergedaald om zijn wijsheid met de wereld te delen. Hij presenteert controversiële visioenen en begrippen als de ‘übermensch’, de ‘wil tot macht’, de ‘laatste mens’ en ‘God is dood’, die tot de dag van vandaag doorwerken in kunst, literatuur en filosofie. Een hardnekkige mythe wil dat Zo sprak Zarathoestra, na de bijbel, het meest gelezen boek was onder Duitse soldaten tijdens de Eerste Wereldoorlog.
| Gewicht | 373 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13,5 × 2,5 cm |
| ISBN | 9789029544023 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | de Arbeiderspers |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 5de druk |
| Jaar Uitgave | 2021 |
| Aantal pagina's | 340 pagina's |
| Gewicht | 373 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13,5 × 2,5 cm |
| ISBN | 9789029544023 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | de Arbeiderspers |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 5de druk |
| Jaar Uitgave | 2021 |
| Aantal pagina's | 340 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.