Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 5de druk / 2012 / 560 pagina’s / Nederlands / 9789023460022
€ 11,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 5de druk / 2012 / 560 pagina’s / Nederlands / 9789023460022
€ 11,95
Op voorraad
Op voorraad
Stel je voor dat je de jaren 1900 tot 1914 zou bezien zonder de schaduw die de gruwelijke gebeurtenissen van de twintigste eeuw daarover geworpen hebben.
Stel je voor dat je niets wist van de Somme, van Stalingrad, Auschwitz, Hiroshima, dat de toekomst nog open en oningevuld zou zijn.
Zo beschrijft Blom die veertien jaren: zoals ze beleefd zijn in al hun complexiteit en tegenstrijdigheid en met de bijbehorende hoop en vrees. Hoe zag Frankrijk eruit in 1900, ten tijde van de Wereldtentoonstelling? Wat hield de Engelsen bezig in het jaar waarin koningin Victoria stierf? Blom beschrijft de industriële ontwikkeling en de aanzienlijke versnelling waarin de wereld vervolgens raakte. De twintigste eeuw is niet begonnen in de loopgraven, maar in de duizelingwekkende jaren die eraan voorafgingen. Blom betrekt de literatuur en de beeldende kunst erbij en brengt zodoende het verleden op een buitengewoon aantrekkelijke wijze tot leven.
| Gewicht | 897 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 15 × 4 cm |
| ISBN | 9789023460022 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | De Bezige Bij |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 5de druk |
| Jaar Uitgave | 2012 |
| Aantal pagina's | 560 pagina's |
| Gewicht | 897 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 15 × 4 cm |
| ISBN | 9789023460022 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | De Bezige Bij |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 5de druk |
| Jaar Uitgave | 2012 |
| Aantal pagina's | 560 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.