Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2024 / 493 pagina’s / Nederlands / 9789401920643
€ 14,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2024 / 493 pagina’s / Nederlands / 9789401920643
€ 14,95
Op voorraad
Op voorraad
In ‘De Tempeliers’ beschrijft historicus Dan Jones op verhalende wijze de opkomst en ondergang van de middeleeuwse tempelridders, voor de liefhebbers van waargebeurde geschiedenisverhalen.
Met zijn boek ‘De Tempeliers’ brak Dan Jones in 2019 door bij het Nederlandstalige publiek. In de twaalfde eeuw richtten negen ridders de Orde van de Tempeliers op. De broederschap moest de pelgrims in het Heilige Land beschermen. De pelgrims legden een gelofte van armoede en gehoorzaamheid af, en werden daardoor in 1129 erkend door de kerk. Verenigd onder het rode kruis trokken ze ten strijde in de naam van God. In ‘De Tempeliers’ vertelt Dan Jones de geschiedenis van de grootste religieuze ridderorde uit de geschiedenis.
| Gewicht | 673 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,8 × 15,2 × 3,6 cm |
| ISBN | 9789401920643 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Omniboek |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2024 |
| Aantal pagina's | 493 pagina's |
| Gewicht | 673 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,8 × 15,2 × 3,6 cm |
| ISBN | 9789401920643 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Omniboek |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2024 |
| Aantal pagina's | 493 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.