Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Hardcover / 1ste druk / 1998 / 112 pagina’s / Nederlands / 9789061138563
€ 34,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Goede Staat / Hardcover / 1ste druk / 1998 / 112 pagina’s / Nederlands / 9789061138563
€ 34,50
Op voorraad
Op voorraad
Toen de Spanjaarden in Midden-Amerika aan land gingen, ontdekten ze dat de gemeenschappen van de Nieuwe Wereld in menig opzicht verder ontwikkeld waren dan zijzelf. De Maya’s, Azteken en Inca’s van Midden- en Zuid-Amerika hadden grotere en schonere steden, en hun architectuur en landbouw stonden op een hoger niveau dan die van de Oude Wereld. Heden ten dage verbazen mensen uit alle delen van de wereld zich nog altijd over de prestaties van deze gemeenschappen en over hun ‘barbaarse’ gebruiken. GODEN VAN DE MAYA’S, AZTEKEN EN INCA’S biedt een kort overzicht van deze culturen en hun zeden, goden, helden en legenden.
| Gewicht | 845 g |
|---|---|
| Afmetingen | 30 × 32,2 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789061138563 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Atrium |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1998 |
| Aantal pagina's | 112 pagina's |
| Gewicht | 845 g |
|---|---|
| Afmetingen | 30 × 32,2 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789061138563 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Atrium |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1998 |
| Aantal pagina's | 112 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.