Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2012 / 432 pagina’s / Nederlands / 9789035143364
€ 21,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2012 / 432 pagina’s / Nederlands / 9789035143364
€ 21,95
Op voorraad
Op voorraad
Wat heeft de wetenschap van de religie overgelaten? Niets? Alles? Een droevig restant? Of juist de kern zelf? Velen lopen met dit soort vragen rond, in groter of kleiner verband.
| Gewicht | 853 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,5 × 15,5 × 3,6 cm |
| ISBN | 9789035143364 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Prometheus |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2012 |
| Aantal pagina's | 432 pagina's |
| Gewicht | 853 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,5 × 15,5 × 3,6 cm |
| ISBN | 9789035143364 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Prometheus |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2012 |
| Aantal pagina's | 432 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.