Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1997 / 325 pagina’s / Nederlands / 9789060384145
€ 39,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1997 / 325 pagina’s / Nederlands / 9789060384145
€ 39,50
Op voorraad
Op voorraad
Wonderlijk rauw en bizar klinken de oudste verhalen uit Noord- Europa, waaronder de Edda, ons in de oren. Waar gaat dit over? Hier worden duidelijk geen persoonlijke beslommeringen of zieleroerselen uitgebeeld, en evenmin de lotgevallen van een volk. De beelden zijn van bovenmenselijk, kosmisch formaat. Ze handelen over een dramatisch proces, waar enorme creatieve krachten bij betrokken zijn. Dat proces is de schepping van de wereld, de creatieve krachten zijn de goden, reuzen en dwergen, en het doel van hun inspanningen is de mens. Tussen Wodan en Widar tracht de evolutionaire beelden van de Edda, met al hun wonderlijke en grillige details, stap voor stap te ontsluieren. Daarbij biedt de spirituele kosmologie van Rudolf Steiner een fascinerende leidraad. Oude overleveringen en twintigsteeeuwse helderziendheid blijken elkaar in hoge mate aan te vuillen en tot een inspirerend beeld van de menselijke ontwikkeling samen te smelten.
| Gewicht | 507 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14 × 2,2 cm |
| ISBN | 9789060384145 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Vrij Geestesleven |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1997 |
| Aantal pagina's | 325 pagina's |
| Gewicht | 507 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14 × 2,2 cm |
| ISBN | 9789060384145 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Vrij Geestesleven |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1997 |
| Aantal pagina's | 325 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.