Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 2de druk / 2014 / 318 pagina’s / Engels / 9781137332356
€ 32,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Goede Staat / Paperback / 2de druk / 2014 / 318 pagina’s / Engels / 9781137332356
€ 32,50
Op voorraad
Op voorraad
Regionalism and Globalization in East Asia examines the distinctive character and evolution of political systems, economic structures, and security relationships of East Asia, a dynamic region that will profoundly influence global developments in the twenty-first century. Mark Beeson places East Asian development in the unique historical circumstances that have underpinned its remarkable rise to prominence over the last few decades. This multi-dimensional analysis provides the basis for an assessment of current efforts to develop a unified East Asian region.
| Gewicht | 512 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,5 × 15,5 × 1,8 cm |
| ISBN | 9781137332356 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Palgrave Macmillan |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2014 |
| Aantal pagina's | 318 pagina's |
| Gewicht | 512 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,5 × 15,5 × 1,8 cm |
| ISBN | 9781137332356 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Palgrave Macmillan |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2014 |
| Aantal pagina's | 318 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.