Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2007 / 178 pagina’s / Nederlands / 9789085064251
€ 14,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2007 / 178 pagina’s / Nederlands / 9789085064251
€ 14,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Zelden heeft de wereldpolitiek zo in het teken gestaan van het terrorisme en de strijd daartegen. Hoe heeft dit verschijnsel zich kunnen ontwikkelen?
In Terroristen en hun bestrijders, vroeger en nu schetsen negen deskundigen de historische en maatschappelijke achtergronden van het terrorisme.
Dat mensen al heel lang gebruik hebben gemaakt van methoden die nu onder de noemer terrorisme vallen, blijkt uit de vele voorbeelden in deze bundle. Zoals de aanslagen op koning-stadhouder Willem lll in Engeland in de zeventiende eeuw, het anarchistisch activisme in Rusland in de negentiende eeuw, het deko-lonisatieterrorisme in Algerije en Zuidoost-Azi en het linkse terrorisme in Duitsland (RAF), ltali Rode Brigades) en zelfs in Nederland (RaEa). Het boek behandelt daarnaast ook de bestrijding van het terrorisme, de rol van de geheime diensten en de effectiviteit van de bestrijding. De aanleiding voor dit boek is uiteraard 11 september 2001 en de nasleep daarvan. Historici uit Utrecht en Amsterdam (lsabelle Duyvesteyn, Beatrice de Graaf, Bod de Graaff, Frans Willem Lantink, David Onnekink, Niek Pas, Jacco Pekelder), maar ook medewerkers van de Nationaal Co rdinator Terrorismebestrijding en de Algemene lnlichtingen- en Veiligheidsdienst dragen bij aan dit boek. Op deze manier wordt in een Nederlandstalige publicatie voor het eerst vanuit historisch perspectief een brug geslagen tussen de wetenschap en de praktijk, en tussen oud en nieuw terrorisme.
| Gewicht | 395 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 17 × 1,8 cm |
| ISBN | 9789085064251 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Boom |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2007 |
| Aantal pagina's | 178 pagina's |
| Gewicht | 395 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 17 × 1,8 cm |
| ISBN | 9789085064251 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Boom |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2007 |
| Aantal pagina's | 178 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.