Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 4de druk / 2019 / 363 pagina’s / Nederlands / 9789025310325
€ 15,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Goede Staat / Paperback / 4de druk / 2019 / 363 pagina’s / Nederlands / 9789025310325
€ 15,50
Op voorraad
Op voorraad
De woorden integratie, discriminatie, xenofobie, allochtonen en autochtonen vullen bijna dagelijks de kranten. Dat het Griekse en Romeinse woorden zijn die verwijzen naar een zeer oude vreemdelingenproblematiek is minder bekend. Vreemd volk begint bij de elitaire samenleving van de homerische helden en eindigt in de late Romeinse oudheid. Fik Meijer laat zien dat oude geschiedenis verrassend actueel kan zijn.
| Gewicht | 499 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,6 × 14 × 3 cm |
| ISBN | 9789025310325 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Athenaeum |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 4de druk |
| Jaar Uitgave | 2019 |
| Aantal pagina's | 363 pagina's |
| Gewicht | 499 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,6 × 14 × 3 cm |
| ISBN | 9789025310325 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Athenaeum |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 4de druk |
| Jaar Uitgave | 2019 |
| Aantal pagina's | 363 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.