Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goede Staat / Hardcover / 10de druk / 2008 / 416 pagina’s / Nederlands / 9789062488537
€ 29,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Goede Staat / Hardcover / 10de druk / 2008 / 416 pagina’s / Nederlands / 9789062488537
€ 29,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Dit boek is geschreven voor eenieder die zich uit liefhebberij of beroepsmatig bezighoudt met honden. Dit boek behandelt uitgebreid de anatomie en de verrichtingsleer van de hond, geeft een inleiding tot de erfelijkheidsleer, de voedingsleer, de gedragsleer en de raskennis. Verder komen in dit boek onderwerpen aan de orde als ziekteleer en wets- en reglementskennis. Dit boek zal ongetwijfeld dienst kunnen doen als basis of als aanvulling van hetgeen op welke cursus dan ook zal worden onderwezen over honden.
| Gewicht | 1112 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,2 × 16,6 × 3,9 cm |
| ISBN | 9789062488537 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Zuid Boekprodukties |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 10de druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 416 pagina's |
| Gewicht | 1112 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,2 × 16,6 × 3,9 cm |
| ISBN | 9789062488537 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Zuid Boekprodukties |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 10de druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 416 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.