Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Hardcover / 14de druk / 1988 / 224 pagina’s / Nederlands / 9789023003304
€ 8,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Goede Staat / Hardcover / 14de druk / 1988 / 224 pagina’s / Nederlands / 9789023003304
€ 8,50
Op voorraad
Op voorraad
Met Christuslegenden heeft Selma Lagerlöf bewezen dat legenden een levend onderdeel van de literatuur kunnen zijn. Zij is er in geslaagd het karakter van de elf kerst- en paaslegenden zo zuiver mogelijk te handhaven en tegelijkertijd de beeldentaal te verrijken en te verdiepen. Voorzien van schitterende illustraties.
| Gewicht | 394 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,5 × 13,8 × 3,9 cm |
| ISBN | 9789023003304 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | H. J. W. Becht |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 14de druk |
| Jaar Uitgave | 1988 |
| Aantal pagina's | 224 pagina's |
| Gewicht | 394 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,5 × 13,8 × 3,9 cm |
| ISBN | 9789023003304 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | H. J. W. Becht |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 14de druk |
| Jaar Uitgave | 1988 |
| Aantal pagina's | 224 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.