Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 8ste druk / 2000 / 265 pagina’s / Nederlands / 9789060698792
€ 9,00
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 8ste druk / 2000 / 265 pagina’s / Nederlands / 9789060698792
€ 9,00
Uitverkocht
Uitverkocht
Sander, een eerstejaarsstudent, krijgt op een avond een onheilspellende mededeling van een vreemdeling: hij heeft nog maar twee weken te leven. Is dit een studentengrap?
| Gewicht | 546 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 15 × 3,2 cm |
| ISBN | 9009060698791 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lemniscaat |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 8ste druk |
| Jaar Uitgave | 2000 |
| Aantal pagina's | 265 pagina's |
| Gewicht | 546 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 15 × 3,2 cm |
| ISBN | 9009060698791 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lemniscaat |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 8ste druk |
| Jaar Uitgave | 2000 |
| Aantal pagina's | 265 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.