Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 2019 / 349 pagina’s / Nederlands / 9789403149707
€ 14,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 2019 / 349 pagina’s / Nederlands / 9789403149707
€ 14,95
Uitverkocht
Uitverkocht
In Lied van de tijd onderzoekt Julia Blackburn op bijzondere wijze de geschiedenis van het land dat nu bekendstaat als Doggerland, een gigantisch laagland dat ooit de oostkust van Engeland direct verbond met Nederland en het vasteland van Europa – totdat de stijgende zeespiegel het gebied voorgoed overspoelde rond 5000 voor Christus.
Julia Blackburn verweeft fragmenten uit haar eigen leven met de verhalen van de mensen die onderzoek doen naar de geschiedenis van Doggerland. Ze bezoekt Nederlandse vissers die slagtanden en botten van mammoeten en andere dieren uit de Noordzee vissen. In Denemarken maakt ze kennis met de Man van Tollund, al tweeduizend jaar perfect bewaard in het veen, waardoor het lijkt alsof hij elk moment wakker kan worden.
| Gewicht | 458 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13,6 × 2,7 cm |
| ISBN | 9789403149707 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | De Bezige Bij |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Jaar Uitgave | 2019 |
| Aantal pagina's | 349 pagina's |
| Gewicht | 458 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13,6 × 2,7 cm |
| ISBN | 9789403149707 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | De Bezige Bij |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Jaar Uitgave | 2019 |
| Aantal pagina's | 349 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.