Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 3de druk / 1980 / 800 pagina’s / Nederlands / 9789021415635
€ 19,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 3de druk / 1980 / 800 pagina’s / Nederlands / 9789021415635
€ 19,95
Uitverkocht
Uitverkocht
8 verhalen plus verzen van Willem Elsschot
| Gewicht | 1041 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 14,2 × 4,7 cm |
| ISBN | 9789021415635 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Querido |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 1980 |
| Aantal pagina's | 800 pagina's |
| Gewicht | 1041 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 14,2 × 4,7 cm |
| ISBN | 9789021415635 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Querido |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 1980 |
| Aantal pagina's | 800 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.