Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2014 / 296 pagina’s / Engels / 9787508527758
€ 19,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2014 / 296 pagina’s / Engels / 9787508527758
€ 19,50
Op voorraad
Op voorraad
Since the 1980s and 1990s, Tibetan literature has presented the vigorous development momentum, forming a powerful group of writers. This book elaborately selects over ten famous writers short story masterpieces regarding Tibet and translated them into English to publish. These novels show the profound and splendid culture of Tibet, the local herdsmens peculiar lifestyle, and their shadows from tradition to modernization.
| Gewicht | 350 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 14,5 × 2 cm |
| ISBN | 9787508527758 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | China Intercontinental Press |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2014 |
| Aantal pagina's | 296 pagina's |
| Gewicht | 350 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 14,5 × 2 cm |
| ISBN | 9787508527758 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | China Intercontinental Press |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2014 |
| Aantal pagina's | 296 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.