Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 2006 / 5de druk / 196 pagina’s / Nederlands / 9789028240629
€ 13,00
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 2006 / 5de druk / 196 pagina’s / Nederlands / 9789028240629
€ 13,00
Uitverkocht
Uitverkocht
Voor het eerst verschijnen de vier bundels van Vasalis tezamen in een mooi gebonden editie Verzamelde gedichten, waarop door velen al lang gewacht werd. Vasalis’ gedichten blijken voor veel mensen in moeilijke tijden een grote troost te zijn en worden vaak zowel in bloemlezingen opgenomen als voor particuliere doeleinden gebruikt.
Sub Finem
En nu nog maar alleen
het lichaam los te laten
de liefste en de kinderen te laten gaan
alleen nog maar het sterke licht
het rode, zuivere van de late zon
te zien, te volgen en de eigen weg te gaan.
Het werd, het was, het is gedaan.
Dit gedicht uit de bundel De oude kustlijn, de in 2002 postuum gepubliceerde vierde dichtbundel van M. Vasalis, is in heel korte tijd net zo klassiek geworden als “De idioot in bad”, “Het ezeltje”, “Drank, de onberekenbare” en “Afsluitdijk”.
M. Vasalis (1909—1998) is de schrijversnaam van M. Droogleever Fortuyn-Leenmans, psychiater. De dichteres ontving voor haar oeuvre de Constantijn Huygensprijs in 1974 en de P.C. Hooftprijs in 1982. Haar werk wordt door steeds nieuwe generaties weer ontdekt; zij behoort dan ook tot de meest gelezen dichters in Nederland.
| Gewicht | 341 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,5 × 13 × 2 cm |
| ISBN | 9789028240629 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Van Oorschot |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 5de druk |
| Jaar Uitgave | 2006 |
| Aantal pagina's | 196 pagina's |
| Gewicht | 341 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,5 × 13 × 2 cm |
| ISBN | 9789028240629 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Van Oorschot |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 5de druk |
| Jaar Uitgave | 2006 |
| Aantal pagina's | 196 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.