Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2000 / 472 pagina’s / Nederlands / 9789074310666
€ 5,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2000 / 472 pagina’s / Nederlands / 9789074310666
€ 5,95
Op voorraad
Op voorraad
Christina, dochter van een bewindhebber van de Westindische Compagnie, komt aan boord van een compagnieschip in aanraking met de Nederlandse slavenhandel.
| Gewicht | 493 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 12,5 × 3,9 cm |
| ISBN | 9789074310666 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Primavera Pers |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2000 |
| Aantal pagina's | 472 pagina's |
| Gewicht | 493 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 12,5 × 3,9 cm |
| ISBN | 9789074310666 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Primavera Pers |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2000 |
| Aantal pagina's | 472 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.