Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw – Zonder omslag / Hardcover / 1ste druk / 2010 / 295 pagina’s / Nederlands / 9789075240221
€ 5,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw – Zonder omslag / Hardcover / 1ste druk / 2010 / 295 pagina’s / Nederlands / 9789075240221
€ 5,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Hemelse RoosDe Italiaanse chirurg Beato vertelt zijn levensverhaal, waarin de ontmoeting en vriendschap met de misdadiger Gerrit, een Hollander uit Den Haag, een centrale plaats innemen. Na Gerrits dood vervolgt Beato diens belevenissen.Een boeiend verhaal over hel, vergeving, loutering en gelukzaligheid
| Gewicht | 390 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,7 × 12,8 × 2,1 cm |
| ISBN | 9789075240221 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Occident |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw – Zonder Omslag |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2010 |
| Aantal pagina's | 295 pagina's |
| Gewicht | 390 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,7 × 12,8 × 2,1 cm |
| ISBN | 9789075240221 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Occident |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw – Zonder Omslag |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2010 |
| Aantal pagina's | 295 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.