Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 2de druk / 2007 / 669 pagina’s / Nederlands / 9789044512502
€ 14,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 2de druk / 2007 / 669 pagina’s / Nederlands / 9789044512502
€ 14,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Dit is een boek over shocks, en de manier waarop die worden toegepast op landen en mensen. Het is het onofficiële verhaal over de manier waarop de ‘vrije markt’ de wereld is gaan domineren. Het is een verhaal dat radicaal anders is dan wat ons altijd is voorgehouden.
Gebaseerd op baanbrekend historisch onderzoek en vier jaar verslaggeving blaast Naomi Klein de mythe op dat de ‘vrije markt’ voor ‘vrije mensen’ zorgt. Ze onthult dat onze wereld in toenemende mate de slaaf is van een weinig begrepen maar geweldig invloedrijke ideologie: de shockdoctrine.
| Gewicht | 1096 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 16 × 4,7 cm |
| ISBN | 9789044512502 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | De Geus |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2007 |
| Aantal pagina's | 669 pagina's |
| Gewicht | 1096 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 16 × 4,7 cm |
| ISBN | 9789044512502 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | De Geus |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2007 |
| Aantal pagina's | 669 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.