Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2016 / 269 pagina’s / Engels / 9789188168238
€ 32,50
Op voorraad
Op voorraad
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2016 / 269 pagina’s / Engels / 9789188168238
€ 32,50
Op voorraad
Op voorraad
How are Western, mostly secular, societies handling religion in its increasingly pluralistic and complex forms? The authors explicitly point to the need to develop a more comprehensive understanding of the roles played by religion in society today.
| Gewicht | 567 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,6 × 15,4 × 2,3 cm |
| ISBN | 9789188168238 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Nordic Academic Press |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2016 |
| Aantal pagina's | 269 pagina's |
| Gewicht | 567 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,6 × 15,4 × 2,3 cm |
| ISBN | 9789188168238 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Nordic Academic Press |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2016 |
| Aantal pagina's | 269 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.