Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1999 / 338 pagina’s / Engels / 9781861971166
€ 9,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1999 / 338 pagina’s / Engels / 9781861971166
€ 9,95
Op voorraad
Op voorraad
Written for a popular audience, a concise and up-to-date survey lays out the background, basic data, and issues at stake in China political and economic situation, from the succession to Deng Xiaoping to China’s rule of Hong Kong.
| Gewicht | 445 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14 × 2,7 cm |
| ISBN | 9781861971166 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Profile Books |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1999 |
| Aantal pagina's | 338 pagina's |
| Gewicht | 445 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14 × 2,7 cm |
| ISBN | 9781861971166 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Profile Books |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1999 |
| Aantal pagina's | 338 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.