Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2003 / 96 pagina’s / Nederlands / 9789020201635
€ 10,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2003 / 96 pagina’s / Nederlands / 9789020201635
€ 10,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Het contact met je eigen lichaamscellen berust op de werking van energie, vooral liefdesenergie. Met die energie kunnen we de toestand van onze eigen lichaamscellen beïnvloeden. We doen dit natuurlijk altijd al, maar dan zonder er ons van bewust te zijn. Onze gemoedstoestand en onze lichamelijke gezondheidzijn langs die weg met elkaar verbonden. Contact met je lichaamscellen leert je bewust contact te maken met je lichaamscellen en ze liefde en licht te sturen. Hierdoor komen we – ook fysiek – op een hoger trillings- of energieniveau terecht, wat weer een helende en balancerende uitwerking 0p onze geestelijke en lichamelijk gezondheid.
| Gewicht | 95 g |
|---|---|
| Afmetingen | 19,5 × 9,5 × 0,9 cm |
| ISBN | 9789020201635 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2003 |
| Aantal pagina's | 96 pagina's |
| Gewicht | 95 g |
|---|---|
| Afmetingen | 19,5 × 9,5 × 0,9 cm |
| ISBN | 9789020201635 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2003 |
| Aantal pagina's | 96 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.