Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2013 / 527 pagina’s / Nederlands / 9789089982889
€ 7,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2013 / 527 pagina’s / Nederlands / 9789089982889
€ 7,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Dit boek bespreekt verbijsterende zaken als getrepaneerde schedels uit de prehistorie en het gebruik van cocaïne als plaatselijk verdovingsmiddel tot de eed van Hippocrates, biologische wapens, menselijke klonen, algehele anesthesie, gezichtstransplantaties, bijna-doodervaringen, het placebo-effect, alternatieve geneeskunde en de rol van oorlog en geweld bij het vergroten van medische kennis.
| Gewicht | 1575 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,2 × 19 × 4,2 cm |
| ISBN | 9789089982889 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Libero |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2013 |
| Aantal pagina's | 527 pagina's |
| Gewicht | 1575 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,2 × 19 × 4,2 cm |
| ISBN | 9789089982889 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Libero |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2013 |
| Aantal pagina's | 527 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.