Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2022 / 352 pagina’s / Nederlands / 9789403194103
€ 13,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2022 / 352 pagina’s / Nederlands / 9789403194103
€ 13,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Waarom reageren we zo heftig op een spannende situatie? Hoe komt het dat mannen en vrouwen als ze ouder worden meer op elkaar gaan lijken? En waarom hebben oudere mensen meer behoefte aan zout eten?
Onze hormonen spelen bij veel alledaagse zaken een grote rol – vanaf het moment dat we verwekt worden tot de seconde dat we onze laatste adem uitblazen. Zo regelen ze onze ontwikkeling in de puberteit, zorgen ze voor een succesvolle zwangerschap en zijn ze leidend bij het verouderingsproces. De wetenschappelijke kennis over de manier waarop hormonen hun functie in ons lichaam uitoefenen, is in de afgelopen zeventig jaar enorm toegenomen. Tegelijkertijd zijn veel inzichten onderbelicht gebleven, zoals de grote invloed van onze darmbacteriën op onze hormoonhuishouding, de ontwikkelingen die het vrouwelijk lichaam doormaakt tijdens de overgang en de afname van mannelijke hormonen tijdens de andropauze.
In dit fascinerende boek, waartoe Max Nieuwdorp werd geïnspireerd door het dagelijkse contact met zijn patiënten, wordt de macht van onze hormonen op alle vlakken en in alle levensfasen toegankelijk en uitgebreid beschreven.
| Gewicht | 453 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13,5 × 2,9 cm |
| ISBN | 9789403194103 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | De Bezige Bij |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2022 |
| Aantal pagina's | 352 pagina's |
| Gewicht | 453 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13,5 × 2,9 cm |
| ISBN | 9789403194103 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | De Bezige Bij |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2022 |
| Aantal pagina's | 352 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.