Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1979 / 263 pagina’s / Nederlands / 9789025266998
€ 9,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1979 / 263 pagina’s / Nederlands / 9789025266998
€ 9,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Lichaamsverzorging en gezondheid Zijn één. Maar ook juiste voeding speelt een belangrijke rol voor ons welbevinden. En daarnaast natuurlijk innerlijke rust en zielsvrede. Alleen zij, die in deze geest gezond leven hebben uitzicht om langer te leven. Dat is de basisgedachte van dit leerzame en inspirerende boekwerk. We leven in een biologisch moeilijke en gevaarlijke tijd. Onze omgeving belast ons zeer en dreigt ons voortdurend ziek te maken. Bovendien schaden we onszelf door eigen onverstandig gedrag in relaties tot medemensen. Dagelijkse stress, onregelmatige slaap, overmatig alcohol- en nicotineverbruik – dit alles draagt bij aan de ondergraving van onze gezondheid. Om nog maar te zwijgen van overgewicht, bewegingsarmoede, enzovoort.
We hoeven hartinfarcten niet te accepteren! We kunnen ze voorkomen, als we doelgericht gezond leven. Honderden omgangsregels, technieken en recepten voor een langer leven voor jonge mensen die ouder worden en oudere mensen die jong willen blijven in dit waardevolle boek.
| Gewicht | 440 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13,5 × 2,3 cm |
| ISBN | 9789025266998 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Helmond |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1979 |
| Aantal pagina's | 263 pagina's |
| Gewicht | 440 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13,5 × 2,3 cm |
| ISBN | 9789025266998 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Helmond |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1979 |
| Aantal pagina's | 263 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.