Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat – Bevat enkele onderstrepingen met potlood / Paperback / 1ste druk / 2001 / 199 pagina’s / Nederlands / 9789038911496
€ 9,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Goede Staat – Bevat enkele onderstrepingen met potlood / Paperback / 1ste druk / 2001 / 199 pagina’s / Nederlands / 9789038911496
€ 9,95
Op voorraad
Op voorraad
EMDR (Eye Movement Desensitisation and Reprocessing) is een nieuwe, doeltreffende therapie voor het genezen van emotionele problemen. Alle emotionele problemen, zo stelt de auteur, ontstaan door ervaringen, die negatieve opvattingen tot gevolg hebben. EMDR kan ertoe bijdragen dat deze ervaringen snel en doeltreffend worden verwerkt.
| Gewicht | 279 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 13 × 1,8 cm |
| ISBN | 9789038911496 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Elmar |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat – Bevat enkele onderstrepingen met potlood |
| Opmerking | Bevat enkele onderstrepingen met potlood |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2001 |
| Aantal pagina's | 199 pagina's |
| Gewicht | 279 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 13 × 1,8 cm |
| ISBN | 9789038911496 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Elmar |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat – Bevat enkele onderstrepingen met potlood |
| Opmerking | Bevat enkele onderstrepingen met potlood |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2001 |
| Aantal pagina's | 199 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.