Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2022 / 264 pagina’s / Nederlands / 9789083254357
€ 27,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2022 / 264 pagina’s / Nederlands / 9789083254357
€ 27,95
Op voorraad
Op voorraad
Je hebt al heel wat stappen gezet in jouw persoonlijke groei.
Toch voel je dat er meer mogelijk is.
Je wil meer vervulling, innerlijke rust en vrijheid ervaren. Nog meer tot jouw recht komen. Je bewustzijn vergroten en je intuïtie aanscherpen.
En dát vertalen naar het maken van een verschil voor anderen.
Dit boek is er voor ambitieuze vrouwen die zich al behoorlijk bewust zijn van hun patronen en overtuigingen. Zij die voor diepgang gaan, in vrijwel alles wat ze doen. Zij die meer willen leven vanuit overgave, makkelijker willen kunnen loslaten én die niet alleen willen genieten van hun leven, maar ook volledig willen gaan staan voor de missie die ze in zich voelen.
| Gewicht | 832 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,7 × 17,7 × 2,5 cm |
| ISBN | 9789083254357 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Peak |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2022 |
| Aantal pagina's | 264 pagina's |
| Gewicht | 832 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,7 × 17,7 × 2,5 cm |
| ISBN | 9789083254357 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Peak |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2022 |
| Aantal pagina's | 264 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.