Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1994 / 237 pagina’s / Nederlands / 9789022518281
€ 19,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1994 / 237 pagina’s / Nederlands / 9789022518281
€ 19,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Op wetenschappelijk onderzoek gebaseerd overzicht van het ontstaan en de ontwikkeling van het kind in de baarmoeder.
| Gewicht | 440 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14 × 2 cm |
| ISBN | 9789022518281 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | De Boekerij |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1994 |
| Aantal pagina's | 237 pagina's |
| Gewicht | 440 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14 × 2 cm |
| ISBN | 9789022518281 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | De Boekerij |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1994 |
| Aantal pagina's | 237 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.