Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 6de druk / 1997 / 131 pagina’s / Engels / 9780882143736
€ 9,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 6de druk / 1997 / 131 pagina’s / Engels / 9780882143736
€ 9,95
Uitverkocht
Uitverkocht
“Originally written for the Italian Enciclopedia del Novecento, this indispensable book is a concise, instructive introduction to polytheism, Greek mythology, the soul-spirit distinction, anima mundi, psychopathology, soul-making, imagination, therapeutic practice, and the writings of C.G. Jung, Henry Corbin, and Adolf Portmann in the formulation of the field of Archetypal Psychology.
This new edition includes three additional texts, which Hillman long felt belong into this introductory account of Archetypal Psychology:
| Gewicht | 235 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,8 × 15,3 × 1,1 cm |
| ISBN | 9780882143736 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Spring Publications |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 6de druk |
| Jaar Uitgave | 1997 |
| Aantal pagina's | 131 pagina's |
| Gewicht | 235 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,8 × 15,3 × 1,1 cm |
| ISBN | 9780882143736 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Spring Publications |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 6de druk |
| Jaar Uitgave | 1997 |
| Aantal pagina's | 131 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.