Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2013 / 231 pagina’s / Engels / 9780199644209
€ 36,50
Op voorraad
Op voorraad
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2013 / 231 pagina’s / Engels / 9780199644209
€ 36,50
Op voorraad
Op voorraad
Though much progress has been made in developing specialist psychosocial treatments for borderline personality disorder (BPD), the majority of people with BPD receive treatment within generalist mental health services. This is a practical evidence-based guide on how to help people with BPD with advice based on research evidence.
| Gewicht | 355 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,3 × 15,3 × 1,9 cm |
| ISBN | 9780199644209 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Oxford University Press |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2013 |
| Aantal pagina's | 231 pagina's |
| Gewicht | 355 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,3 × 15,3 × 1,9 cm |
| ISBN | 9780199644209 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Oxford University Press |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2013 |
| Aantal pagina's | 231 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.