Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2016 / 200 pagina’s / Nederlands / 9789089896957
€ 12,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2016 / 200 pagina’s / Nederlands / 9789089896957
€ 12,50
Op voorraad
Op voorraad
Ruim 400 hotspots van de #1 city blog uit Amsterdam Yourlittleblackbook.me is de to go to-website voor iedereen die houdt van lekker eten en bijzondere adressen. Lifestyle en travel blogger Anne de Buck begon het platform in 2012 om haar persoonlijke tips over Amsterdam te delen. Inmiddels reist ze de hele wereld over om city guides te maken, maar Amsterdam blijft toch altijd haar grote liefde. Dagelijks inspireert Anne duizenden volgers om de leukste hotspots te ontdekken. In De Amsterdam City Guide deelt ze haar favoriete adressen buiten de gebaande paden. Van de beste koffiebars tot concept stores en restaurants tot een bucketlist vol leuke dingen om te doen. – 6 wijken met handige wandelroutes – 11 lijstjes met adressen op thema – geen tourist traps, maar alleen lokale favorieten – tips voor 24, 48 of 72 uur in Amsterdam
| Gewicht | 332 g |
|---|---|
| Afmetingen | 17,2 × 13,2 × 2 cm |
| ISBN | 9789089896957 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Terra |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2016 |
| Aantal pagina's | 200 pagina's |
| Gewicht | 332 g |
|---|---|
| Afmetingen | 17,2 × 13,2 × 2 cm |
| ISBN | 9789089896957 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Terra |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2016 |
| Aantal pagina's | 200 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.