Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 2de druk / 2019 / 384 pagina’s / Nederlands / 9789490254797
€ 13,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 2de druk / 2019 / 384 pagina’s / Nederlands / 9789490254797
€ 13,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Elke dag behandelt Wilkin van de Kamp een tekst uit de Bijbel die je inspireert om de nieuwe dag die God je geeft vol verwachting in te gaan. Een dagboek met 365 levenslessen en waardevolle pareltjes uit de Bijbel. Laat je een jaar lang onderdompelen in het onderwijs over identiteit, vrijheid en eenheid in Christus. Om je hart te raken en je leven te veranderen.
| Gewicht | 608 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,6 × 14,6 × 2,8 cm |
| ISBN | 9789490254797 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Stichting Vrij Zijn |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2019 |
| Aantal pagina's | 384 pagina's |
| Gewicht | 608 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,6 × 14,6 × 2,8 cm |
| ISBN | 9789490254797 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Stichting Vrij Zijn |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2019 |
| Aantal pagina's | 384 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.