Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 5de druk / 2001 / 180 Pagina’s / Nederlands / 9789021135564
€ 14,00
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 5de druk / 2001 / 180 Pagina’s / Nederlands / 9789021135564
€ 14,00
Uitverkocht
Uitverkocht
Deze bundel bevat sleutelverhalen die een opening kunnen bieden tot de bijbel. Een toelichting met thema’s en bijbelteksten en een register verhogen de gebruikswaarde voor onderwijs, catechese en gezins- en kindernevendiensten.
| Gewicht | 396 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,5 × 17 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789021135564 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Meinema |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Opmerking | Hele lichte gebruikerssporen |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 5de druk |
| Jaar Uitgave | 2001 |
| Aantal pagina's | 180 pagina's |
| Gewicht | 396 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,5 × 17 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789021135564 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Meinema |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Opmerking | Hele lichte gebruikerssporen |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 5de druk |
| Jaar Uitgave | 2001 |
| Aantal pagina's | 180 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.