Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2010 / 196 pagina’s / Nederlands / 9789043517416
€ 24,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2010 / 196 pagina’s / Nederlands / 9789043517416
€ 24,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Zal het christendom overleven?
En zo ja, in welke vorm?
Alister McGrath gaat in op de postmoderne invloed op het christendom en de getalsmatige verschuiving van het westen naar Afrika en Azië. Ook bespreekt hij de kloof tussen academische theologie en hoe gewone mensen het leven en de kerk ervaren, en wat daaraan te doen valt.
Zal de kerk overleven?
En zo ja, in welke vorm?
Een eerlijk en onthullend boek over de moeiten en kansen van een wereldgodsdienst.
| Gewicht | 312 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,3 × 13,5 × 1,9 cm |
| ISBN | 9789043517416 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Kok |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2010 |
| Aantal pagina's | 196 pagina's |
| Gewicht | 312 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,3 × 13,5 × 1,9 cm |
| ISBN | 9789043517416 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Kok |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2010 |
| Aantal pagina's | 196 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.