Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2006 / 128 pagina’s / Nederlands / 9789025957070
€ 13,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2006 / 128 pagina’s / Nederlands / 9789025957070
€ 13,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Leven als kartuizers. Een leven van gebed, stilte en afzondering. Dat is de weg die de monniken van la Grande Chartreuse hebben gekozen. De kartuizers koesteren hun kluizenaarsleven. Slechts bij hoge uitzondering laten zij gasten toe in hun klooster hoog in de bergen boven Grenoble.
Journalist Joost Reijnders reisde naar het eeuwenoude klooster en mocht er het monnikenleven meemaken. Hij sprak er met de Nederlandse generaal-overste van de orde, dom Marcellin Theeuwes, en interviewde als eerste de kluizenaars van La Grande Chartreuse. Over de stilte, over hun geloof, over het kartuizer-zijn, over hun visie op de wereld. Dit is het verhaal van mensen die tot in het diepst van hun ziel gelovig zijn. Maar het is ook een reis van het katholieke leven van toen naar het heden van ontkerkelijking, van zoeken naar zingeving en spiritualiteit.
| Gewicht | 275 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 15 × 0,7 cm |
| ISBN | 9789025957070 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ten Have |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2006 |
| Aantal pagina's | 128 pagina's |
| Gewicht | 275 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 15 × 0,7 cm |
| ISBN | 9789025957070 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ten Have |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2006 |
| Aantal pagina's | 128 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.