Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2009 / 60 pagina’s / Nederlands /9789020203585
€ 14,00
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2009 / 60 pagina’s / Nederlands /9789020203585
€ 14,00
Uitverkocht
Uitverkocht
Er is iemand die altijd bij ons is en die van ons houdt, wat we ook doen en wat we ook zeggen: onze Engel. Want onze Engel zorgt vanaf de eerste dag van ons leven voor ons, elke dag opnieuw. We mogen de Engel om hulp vragen, wanneer we die nodig hebben. En we mogen, wanneer we maar willen, tegen haar uitspreken wat ons dwars zit. Als we elke dag met onze Engel leren praten, zullen we haar hulp steeds sterker gaan ervaren. We gaan dan haar aanwezigheid steeds duidelijker voelen, en dat geeft kracht. De Engelengebeden uit deze bundel helpen alle kinderen die dat willen, om in contact met hun Engel te komen. Daarbij zijn er zowel gebeden voor jongere, als voor oudere kinderen.
| Gewicht | 166 g |
|---|---|
| Afmetingen | 17,6 × 12,3 × 1 cm |
| ISBN | 9789020203585 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij AnkhHermes |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2009 |
| Aantal pagina's | 60 pagina's |
| Gewicht | 166 g |
|---|---|
| Afmetingen | 17,6 × 12,3 × 1 cm |
| ISBN | 9789020203585 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij AnkhHermes |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2009 |
| Aantal pagina's | 60 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.