Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2014 / 240 pagina’s / Nederlands / 9789000314720
€ 14,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2014 / 240 pagina’s / Nederlands / 9789000314720
€ 14,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Hoe vergeef je degene die jou iets heeft aangedaan? Hoe heel je wat je een ander hebt aangedaan? Hoe vraag je om vergiffenis en hoe vergeef je uiteindelijk jezelf? Vragen waar geen betere leidsman voor is dan Desmond Tutu. Tutu schreef dit boek samen met zijn dochter Mpho Tutu. Zij schetsen een viervoudig pad waarin je tot vergeving kunt komen. In deze vier stappen zul je moeten toegeven wat je verkeerd hebt gedaan en zul je het verhaal van je eigen pijn of die van de ander ten volle moeten uitspreken.
| Gewicht | 474 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,2 × 14,7 × 2,7 cm |
| ISBN | 9789000314720 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Spectrum |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2014 |
| Aantal pagina's | 240 pagina's |
| Gewicht | 474 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,2 × 14,7 × 2,7 cm |
| ISBN | 9789000314720 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Spectrum |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2014 |
| Aantal pagina's | 240 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.