Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1998 / 236 pagina’s / Nederlands / 9789025947613
€ 13,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1998 / 236 pagina’s / Nederlands / 9789025947613
€ 13,50
Uitverkocht
Uitverkocht
In dit boek komen vijf facetten van Hildegards visioenen ter sprake: de ziel, de engelen, de verschijningen van God, de heilsgeschiedenis en de verwachting van een einde der tijden. Zoveel mogelijk is Hildegard zelf aan het woord.
| Gewicht | 351 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13,5 × 2,2 cm |
| ISBN | 9789025947613 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ten Have |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1998 |
| Aantal pagina's | 236 pagina's |
| Gewicht | 351 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13,5 × 2,2 cm |
| ISBN | 9789025947613 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ten Have |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1998 |
| Aantal pagina's | 236 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.